KOMPLE EV TADİLATI İZMİR: Seramik Uygulamaları Seferihisar TADİLAT ve DEKORASYON BİZİM İŞİMİZ...0532 344 1 223

Seramik Uygulamaları Seferihisar


Seramik konusunda memnuniyet, mekan fonksiyonuna uygun seramik seçimine, kullanım yeri uygunluğuna, uygun biçimde döşenmesine ve sonrasında yapılan bakımının uygunluğuna bağlıdır. Bu koşullar yerine getirildiği takdirde seramik hem uzun yıllar kullanılır, hem de sağlıklı bir ortamda yasamanıza yardımcı olur. Seramik döşenecek alanlarda kullanım amacı dikkate alınmalıdır. Yer seramikleri mutlaka alanın trafik yoğunluğuna göre seçilmelidir.

Dış cephe ve teras gibi hava koşullarına maruz kalan yerlerde su emme katsayısı düşük olan seramikler kullanılmalıdır. Duvar seramikleri kesinlikle dış mekanda ya da zeminlerde kullanılmamalıdır. Kataloglardan ve internet sitelerinden beğendiğiniz ürünleri satın almadan önce mutlaka satış noktasına giderek o ürünü yakından incelemenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü fotoğraf ve ekran görüntüleri gerçek görüntüyü size yansıtmayabilir.

Uzman olmayan kişilerce döşenen seramikler kısa sürede hasara uğrayabilir. Bu durum seramiğin değil döşemeyi yapan kişinin kusurudur. Bu sebepten dolayı bu uygulamanın uzman kişilerce yapılmasına dikkat edilmesi gerekir. Seramikler döşenmeye başlamadan önce seramik ambalajı üzerindeki talimatlar dikkatli bir şekilde okunmalıdır. Seramik kutularının üzerinde bulunan renk tonu numaralarına mutlaka bakılmalı, aynı renk ton numaralı olan kutular aynı mekanda kullanılmalıdır.

0 yorum:

Tadilat ve Dekorasyonlarınız için Teklif Alın...

 
Sitemap: http://tadilatservisiseferihisar.blogspot.com/feeds/posts/default?orderby=updated