KOMPLE EV TADİLATI İZMİR: Banyo Tadilatı Seferihisar TADİLAT ve DEKORASYON BİZİM İŞİMİZ...0532 344 1 223

Banyo Tadilatı Seferihisar

BANYO TADİLATIBanyo tadilatında yapılacak işler sırayla eski seramiklerin kırılması su ve elektirik tesisatının yenilenmesi, yeni seramik döşenmesi ve su tesisat yapı malzemelerinin montaj edilmesi gibi işler yapılmaktadır. Evlerde en çok yenilenmesi ve tadilatının yapılması gereken mekanlardan biri banyolardır. Bunun en önemli nedenlerinden biri banyo tasarımları, malzemeleri ve mobilyaları üzerine oluşturulan trendler çok hızlı değişmekte, kısa süre önce yenilenen bir banyo bile birkaç sene sonra demode hale gelebilmektedir. Ayrıca bu mekanlar küçük alanlı ancak fazla işlev üstlenen mekanlardır. 
Konfor koşulları ve temizlikleri önemlidir.

Banyolar da ferahlığı ve şıklığı ön plana çıkaran ve en çok ihtiyaç duyulan gereçlerden biri de banyo dolaplarıdır. 
Yorucu bir günün ardından rahatlamak ve günün yorgunluğunu atmak için ilk yapacağımız şey banyoya girmek olacaktır. 

Banyo dolapları banyonuzun güzel görünmesini sağlayan en önemli dekorasyon ürünlerinden biridir. Banyo dolapları gibi, duşakabin ve seramik seçimleri de banyonuzun dekorasyonununda önemli bir görev üstlenmektedir. Sadelikten hoşlanıyorsanız pastel ve açık renkleri, hareketlilikten hoşlanıyorsanız renkli ve canlı tonları, klasik tarzı seviyorsanız kahve ve krem tonlarını banyo fayans modellerinde kullanarak banyonuzu istediğiniz gibi güzel bir mekan haline getirebilirsiniz.

Evimizin en özel ve en önemli yeri banyonuzdur. Sizi her gün yenileyerek güne hazırlayan, tüm yorgunluğunuzu alan ve vazgeçemeyeceğiniz tek mekandır. Sürekli daha konforlu olmasını düşlediğiniz ancak defalarca ertelediğiniz hayalinizdeki banyoya kavuşmanızın zamanı gelmedi mi?

BANYO DUVARLARI NASIL OLMALIDIR?
Banyo duvarları tasarlanırken farklı bölgeler için farklı çözümler düşünülebilir. Örneğin nem ve ısının yüksek olduğu duş ve küvet bölümü için cam tuğla ya da seramik karo gibi malzemeler seçilmelidir.

Yüksek duvarlar banyoda soğuk bir hava yaratabilir. Bunu engellemek için duvarların alt ve üst kısımları için farklı renkler seçilip duvar ikiye bölünerek yükseklik duygusu aşılabilir. Ayrılan bölümlere uygun renklerde duvar karosu ya da boya uygulanabilir.

Uçuk renklerin banyoları daha ferah göstereceği unutulmamalıdır. Banyoda doğal ışık alan bölgenin karşısına yerleştirilen büyük bir ayna mekanda farklı bir bölüm varmış izlenimi yaratacaktır. Cam tuğla ile örülen duvarlar ışığı iyi yansıttıkları için tercih edilirken, mozaik karolar kullanımı kolay olduğundan sıklıkla önerilir.

0 yorum:

Tadilat ve Dekorasyonlarınız için Teklif Alın...

 
Sitemap: http://tadilatservisiseferihisar.blogspot.com/feeds/posts/default?orderby=updated